![](thpic.php?w=1500&h=800&image=/uplds/src/f8a458e18503c86603dc02339a944feb.jpg)
Δασκαλάκη Σοφία
Δουλεύει στον Βύρωνα, έχει κατάστημα παιδικών ρούχων 30 χρόνια. Η αγάπη για τον Βύρωνα & η γνώση για τα προβλήματα που μας απασχολούν σε όλα τα ζητήματα την έκανε να ανταποκριθεί στο κάλεσμα του Άκη Κατωπόδη να είναι υποψήφια στην παράταξη '' ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΣΤΑΣΗ ΒΥΡΩΝΑ'' . Πιστεύει ότι η ενεργοποίηση & δραστηριότητα όλων μας θα φέρει μια άλλη διαχείριση των δημοτικών προβλημάτων με επίκεντρο πρώτα τον άνθρωπο και τις ανάγκες του.